Konferencje nad morzem,

konferencja w hotelu

Hotel Stary Dziwnów » Konferencje

Dziwnów to słynna na całą Polskę miejscowość wypoczynkowa położona nad polskim morzem. Jednak urok nadmorskiego kurortu i uspokajający szum fal sprzyjają nie tylko wypoczynkowi. W Dziwnowie mogą Państwo zorganizować również spotkania biznesowe lub konferencje na najwyższym poziomie.

Organizacja konferencji na najwyższym poziomie

Każda osoba decydująca się na zorganizowanie konferencji wie, jak ogromnym przedsięwzięciem logistycznym jest zaplanowanie takiego wydarzenia. Należy nie tylko znaleźć lokal dostosowany do potrzeb uczestników i prelegentów, ale także znaleźć noclegi dla Gości, a w niektórych przypadkach również zapewnić im przejazd. Nie wspominając już o takich szczegółach jak zorganizowanie przerw na kawę, cateringu czy druk materiałów. Dlatego w hotelu Stary Dziwnów stworzyliśmy przestrzeń przyjazną nie tylko urlopowiczom, ale również osobom szukającym odpowiedniego miejsca na zorganizowanie tego rodzaju wydarzenia.

Konferencje w Starym Dziwnowie – doskonały balans pomiędzy pracą a wypoczynkiem

Konferencja zorganizowana w Starym Dziwnowie pozwala zachować idealne proporcje pomiędzy pracą a wypoczynkiem, który jest niezbędny po dużym wysiłku umysłowym. W naszym hotelu oddajemy do Państwa dyspozycji doskonale wyposażoną multimedialną salę szkoleniową dla 30 osób, a także salę restauracyjną, która bez problemu pomieści aż 60 Gości. Dodatkowo zarówno w salach, jak i w pokojach Gości jest dostępny szybki internet bezprzewodowy. Po zakończonej konferencji uczestnicy będą mogli zrelaksować się w naszej strefie Spa & Wellness oraz skorzystać z rozluźniających zabiegów. Nasz hotel oferuje takie atrakcje jak basen, łaźnia parowa i łaźnia sucha. Na terenie ośrodka znajduje się również bezpłatny strzeżony parking do dyspozycji naszych Gości. Na życzenie organizatorów możemy również przygotować plan spędzania czasu wolnego dla Gości spotkania. W celu uzyskania pełnej oferty konferencyjnej zapraszamy do kontaktu mailowego (biznes@starydziwnow.pl) lub telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Na potrzeby konferencji wyjazdów szkoleniowych i integracyjnych Hotel & Spa Stary Dziwnów oddaje do Państwa dyspozycji:

  • Klimatyzowaną, multimedialną salę szkoleniową na 30 osób
  • Salę multimedialną na 15 osób
  • Salę restauracyjną dostosowaną do potrzeb konferencji na 60 osób
  • Szybki internet we wszystkich pokojach
  • Basen, jacuzzi, łaźnię parową, saunę suchą
  • Centrum Wellness & Spa

Ponadto proponujemy:
Szeroką ofertę gastronomiczną
Indywidualnie dobrany program spędzenia czasu wolnego

W celu uzyskania oferty konferencyjnej
dostosowanej do Państwa potrzeb prosimy o kontakt:
biznes@starydziwnow.pl

Konferencje doskonałe

Konferencje powinny być organizowane w miejscach do tego przystosowanych. Potrzebna jest doskonale wyposażona sala, wygodne pokoje dla Gości i bezpieczny parking dla uczestników. Hotel Stary Dziwnów to miejsce, w których takie wydarzenia organizowane są szczególnie chętnie. Jako komfortowy hotel nad morzem pozwala na stworzenie warunków idealnych dla biznesmena. W dwóch salach multimedialnych (wyposażonych w klimatyzację i dostęp do szybkiego internetu) może spotkać się 30 i 15 osób. Dzięki temu konferencje przebiegają sprawnie i zgodnie z planem. Każdy z pokoi wyposażony jest w łącze internetowe. To szczególnie ważne dla uczestników wydarzeń firmowych. Wielu z nich chce utrzymywać stały kontakt ze światem, także za pośrednictwem poczty e-mail. Zabiegi SPA, a także basen, jacuzzi czy łaźnia są znakomitym dodatkiem, który pozwala uczestniczącym w konferencji odpocząć po dniu pełnym pracy. Dzięki temu Stary Dziwnów cieszy się powodzeniem jako hotel nad morzem idealny na firmowe wydarzenia.

Nie zastanawiaj się, zarezerwuj pokój!