Zabiegi dodatkowe

Zabiegi dodatkowe to drobne zabiegi kosmetyczne, dzięki którym poczujesz się piękna i kobieca. Warto się na nie zdecydować nie tylko przed ważną uroczystością. Świetnie sprawdzą się także podczas sezonu letniego. W ofercie naszego SPA znajdziesz między innymi depilację woskiem, hennę brwi i rzęs oraz regulację brwi.

Cennik

CENA PLN
Depilacja woskiem
   całe nogi 120
   łydki lub uda 90
   bikini lub pachy 70
   ręce 70
   wąsik lub broda 30
Henna komplet 90
Henna brwi 40
Regulacja brwi 40
Henna rzęs 40
Lifting rzęs z koloryzacją i laminacją + botoks ok. 55 min. 160
Lifting rzęs z koloryzacją i laminacją ok. 45 min. 120

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to doskonale znana metoda usuwania zbędnego owłosienia. Dzięki zastosowaniu wosku włosy wyrywane są razem z cebulkami, co znacznie opóźnia ich odrastanie, a także osłabia je, dzięki czemu po każdym zabiegu niepożądane włoski stają delikatniejsze i jaśniejsze. Depilację woskiem warto wykonywać zwłaszcza latem, ponieważ jej efekty utrzymują się nawet przez cztery tygodnie!

Henna brwi i rzęs

Henna brwi i rzęs jest świetną propozycją dla tych Pań, które lubią nienagannie wyglądać, ale nie chcą marnować czasu na codzienne nakładanie makijażu. Dzięki hennie można podkreślić spojrzenie, a w przypadku dłuższych rzęs – całkowicie zrezygnować z makijażu! Co więcej, henna ma właściwości głęboko odżywcze. Taki zabieg nie tylko nie zaszkodzi Twoim brwiom i rzęsom, ale wręcz poprawi ich kondycję.

Regulacja brwi

Regulacja brwi to zabieg, który wymaga precyzji, dlatego warto oddać swoje brwi w ręce profesjonalistki. Doświadczona kosmetyczka pomoże Ci zdefiniować kształt brwi oraz dopasować je do kształtu Twojej twarzy. Dzięki jej pomocy Twoje brwi będą wyglądać nienagannie, a samodzielne utrzymanie ich w ryzach stanie się znacznie łatwiejsze!

Zabiegi dodatkowe mogą być wykonywane samodzielnie lub mogą stać się częścią naszych rytuałów pielęgnacyjnych. Oprócz depilacji i henny zachęcamy także do skorzystania z naszych masaży, w tym egzotycznych masaży ayurwedyjskich, oraz zabiegów pielęgnacji twarzy i ciała.

Nie zastanawiaj się, zarezerwuj pokój!