Masaże w SPA

Masaże w SPA – Hotel & Spa Stary Dziwnów

Niweluje napięcie psychiczne, korzystnie wpływa na przemianę materii i skraca czas regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym – to tylko niektóre z licznych dobroczynnych efektów masażu. Chcesz samodzielnie przekonać się o dobrym wpływie masażu na organizm? Odpoczywając w Hotelu & Spa Stary Dziwnów, masz taką możliwość. Zapraszamy do hotelowej strefy relaksu – przygotowaliśmy bogatą ofertę masaży.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszych masażystów – to doskonałe uzupełnienie odpoczynku w Hotelu & Spa Stary Dziwnów.

Masaże Ayurwedyjskie

Masaże ayurwedyjskie to masaże pochodzące z Indii – łączą one techniki masażu z aromaterapią. Wybierz oczyszczający organizm z toksyn masaż abhyanga lub relaksujący masaż stóp padabhyanga. Skorzystaj z usług profesjonalnych masażystek i masażystów, aby odzyskać stan równowagi między duchem a ciałem.

Masaże podstawowe

Umów się na poprawiający samopoczucie masaż klasyczny lub łagodzący objawy stresu masaż gorącymi kamieniami. W naszej ofercie znajdziesz też masaże pomagające zwalczyć niedoskonałości, np. cellulit i obrzęki.

Nie zastanawiaj się, zarezerwuj pokój!