Pielęgnacja dłoni i stóp

Hotel Stary Dziwnów » Wellness&Spa » Kosmetyka w Spa » Pielęgnacja dłoni i stóp

W pielęgnacji dłoni i stóp najważniejsza jest oczywiście regularność. Jednak nie wszystkie zabiegi możemy lub potrafimy wykonać w domu. Dlatego, jeżeli marzą Ci się piękne dłonie oraz aksamitnie gładkie stopy, ale nie możesz sobie poradzić z przesuszeniami i martwym naskórkiem, skorzystaj z naszych zabiegów!

Zabiegi na dłonie i stopy przeprowadzane w SPA Stary Dziwnów przywrócą im piękny i zdrowy wygląd oraz sprawią, że późniejsza, samodzielna pielęgnacja stanie się znacznie łatwiejsza oraz mniej wymagająca.

Cennik

CZAS CENA PLN
PIELĘGNACJA DŁONI
Spa na dłonie z manicure 85 min. 200
Spa na dłonie (peeling, masaż, maska) 55 min. 140
Zabieg parafinowy na dłonie 20 min.   60
Manicure + lakier hybrydowy 55 min 150
Manicure japoński ( intensywne wcieranie w płytkę pasty z witaminami i minerałami oraz naniesienie na nią warstwy pudru) 55 min. 140
Manicure z malowaniem klasycznym 50 min 120
Manicure 25 min   70
PIELĘGNACJA STÓP
Spa na stopy z pedicure 85 min. 240
Spa na stopy (peeling, masaż, maska) 55 min. 140
Zabieg parafonowy na stopy 20 min.   80
Pedicure + lakier hybrydowy 80 min. 190
Pedicure z malowaniem klasycznym 80 min. 170
Pedicure 55 min. 140
Usunięcie hybrydy 30 min.   60
Dopłata za malowanie french     30

 

Pielęgnacja dłoni

Piękne dłonie to Twoja najważniejsza wizytówka. Ich skóra powinna być gładka, a paznokcie – schludne. Czasem jednak nawet pomimo regularnego stosowania kremów, skóra dłoni pozostawia wiele do życzenia. Niestety – dłonie są częścią ciała najbardziej narażoną na działania warunków atmosferycznych, promieniowanie UV oraz nagłe zmiany temperatury. Z tego powodu wśród naszych propozycji zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie znajdziesz zarówno typowe zabiegi manicure z dodatkową usługą nakładania lakieru hybrydowego, jak i zabiegi kosmetyczne, których celem jest złuszczenie, nawilżenie oraz dogłębne odżywienie skóry dłoni.

Pielęgnacja stóp

W przypadku stóp regularna pielęgnacja jest szczególnie ważna, ponieważ zaniedbane stopy bardzo trudno przywrócić do pożądanego stanu. Poza tym od czasu do czasu – zwłaszcza po zimie, kiedy to wiele osób poświęca stopom znacznie mniej uwagi – warto zdecydować na kompleksowe zabiegi kosmetyczne oraz pedicure. W naszej ofercie znajdziesz takie propozycje jak SPA dla stóp, głęboko odżywcze zabiegi parafinowe, a także zabiegi pedicure, w tym zabiegi rozszerzone z lakierem hybrydowym.

Dzięki naszym zabiegom skóra Twoich stóp i dłoni stanie się gładka i zadbana, a dzięki hybrydowemu manicure i pedicure paznokcie zawsze będą wyglądać nienagannie!

Nie zastanawiaj się, zarezerwuj pokój!