Pielęgnacja dłoni i stóp

Hotel Stary Dziwnów » Wellness&Spa » Kosmetyka w Spa » Pielęgnacja dłoni i stóp

W pielęgnacji dłoni i stóp najważniejsza jest oczywiście regularność. Jednak nie wszystkie zabiegi możemy lub potrafimy wykonać w domu. Dlatego, jeżeli marzą Ci się piękne dłonie oraz aksamitnie gładkie stopy, ale nie możesz sobie poradzić z przesuszeniami i martwym naskórkiem, skorzystaj z naszych zabiegów!

Zabiegi na dłonie i stopy przeprowadzane w SPA Stary Dziwnów przywrócą im piękny i zdrowy wygląd oraz sprawią, że późniejsza, samodzielna pielęgnacja stanie się znacznie łatwiejsza oraz mniej wymagająca.

Cennik

CZASCENA PLN
PIELĘGNACJA DŁONI
Spa na dłonie z manicure85 min.170
Manicure klasyczny + lakier hybrydowy60 min.130
Spa na dłonie ( peeling, masaż, maska)55 min.110
Manicure japoński ( intensywne wcieranie w płytkę pasty z witaminami i minerałami oraz naniesienie na nią warstwy pudru)30 min.90
Manicure60
Manicure z malowaniem80
Zabieg parafinowy na dłonie 20 min.50
Usunięcie hybrydy 30 min.50
PIELĘGNACJA STÓP
Pedicure rozszerzony + lakier hybrydowy kolor120 min.190
Spa na stopy z pedicure85 min.160
Spa na stopy ( peeling, masaż, maska)55 min.110
Pedicure  klasyczny + lakier hybrydowy 1 kolor90 min.150
Pedicure rozszerzony90 min.150
Pedicure60 min.120
Lakier hybrydowy kolor stopy30 min.80
Zabieg parafinowy na stopy 20 min.60
Usunięcie hybrydy30 min.50

Pielęgnacja dłoni

Piękne dłonie to Twoja najważniejsza wizytówka. Ich skóra powinna być gładka, a paznokcie – schludne. Czasem jednak nawet pomimo regularnego stosowania kremów, skóra dłoni pozostawia wiele do życzenia. Niestety – dłonie są częścią ciała najbardziej narażoną na działania warunków atmosferycznych, promieniowanie UV oraz nagłe zmiany temperatury. Z tego powodu wśród naszych propozycji zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie znajdziesz zarówno typowe zabiegi manicure z dodatkową usługą nakładania lakieru hybrydowego, jak i zabiegi kosmetyczne, których celem jest złuszczenie, nawilżenie oraz dogłębne odżywienie skóry dłoni.

Pielęgnacja stóp

W przypadku stóp regularna pielęgnacja jest szczególnie ważna, ponieważ zaniedbane stopy bardzo trudno przywrócić do pożądanego stanu. Poza tym od czasu do czasu – zwłaszcza po zimie, kiedy to wiele osób poświęca stopom znacznie mniej uwagi – warto zdecydować na kompleksowe zabiegi kosmetyczne oraz pedicure. W naszej ofercie znajdziesz takie propozycje jak SPA dla stóp, głęboko odżywcze zabiegi parafinowe, a także zabiegi pedicure, w tym zabiegi rozszerzone z lakierem hybrydowym.

Dzięki naszym zabiegom skóra Twoich stóp i dłoni stanie się gładka i zadbana, a dzięki hybrydowemu manicure i pedicure paznokcie zawsze będą wyglądać nienagannie!

Nie zastanawiaj się, zarezerwuj pokój!