Pakiety pobytowe nad morzem

Hotelowe pakiety pobytowe to rozwiązanie, które sprawia, że odpoczynek nad morzem jest jeszcze przyjemniejszy i zawsze udany, nawet jeśli nie dopisze nam pogoda. Dlaczego? To unikatowa kompozycja komfortowych noclegów, wyśmienitych posiłków i wyjątkowych atrakcji, idealnie odpowiadających potrzebom naszych Gości, a także przeróżnych okazji i okoliczności, takich jak np. Wielkanoc (tutaj proponujemy m.in. niespodzianki od Zajączka Wielkanocnego dla Dzieci) czy Walentynki (pakiet Między nami to idealne rozwiązanie, aby spędzić weekend tylko we dwoje nad morzem, delektować się winem podczas romantycznej kolacji i zrelaksować się podczas Ceremonii glamour dla Dwojga).

Witaj Wrzesień

Witaj Wrzesień

4 dni od 899 zł /osoba

Witaj Wrzesień
Soczysta zieleń , kwitnące wrzosy , rosa na trawie odbijająca się w blasku porannego słońca to kolory września. Dodajmy plaże wolne od zgiełku , spacery brzegiem morza , kuchnię nasyconą sezonowymi produktami , relaks w spa i mamy przepis na wrześniowy wypoczynek.
Pakiet obowiązuje od 02.09 do 18.09.2022r.
 
Program obejmuje:
       •    trzy  noclegi w komfortowym pokoju
       •    trzy śniadania w formie bufetu szwedzkiego
       •    trzy obiadokolacje w formie bufetu
·         Jesienny  drink na bazie gruszki  Pears Martini
 
·             pakiet zabiegowy
    indyjski masaż ciała na bazie ciepłego oleju 25 min
lub
     mukabhyanga -indyjski masaż głowy i twarzy na bazie ciepłego oleju 25
       •    nieograniczone korzystanie ze strefy SPA w godzinach 7:30-21:30, w tym: basen z przeciwprądem i dyszami do masażu, jacuzzi, łaźnia parowa, sauna sucha
       •    szlafrok na czas pobytu

       •  zestaw powitalny
       •    bezpłatny, monitorowany parking

 
Zarezerwuj pokój dla pakietu Witaj Wrzesień
 
Hotel Stary Dziwnów