Pakiety pobytowe nad morzem

Hotelowe pakiety pobytowe to rozwiązanie, które sprawia, że odpoczynek nad morzem jest jeszcze przyjemniejszy i zawsze udany, nawet jeśli nie dopisze nam pogoda. Dlaczego? To unikatowa kompozycja komfortowych noclegów, wyśmienitych posiłków i wyjątkowych atrakcji, idealnie odpowiadających potrzebom naszych Gości, a także przeróżnych okazji i okoliczności, takich jak np. Wielkanoc (tutaj proponujemy m.in. niespodzianki od Zajączka Wielkanocnego dla Dzieci) czy Walentynki (pakiet Między nami to idealne rozwiązanie, aby spędzić weekend tylko we dwoje nad morzem, delektować się winem podczas romantycznej kolacji i zrelaksować się podczas Ceremonii glamour dla Dwojga).

Super Promocja bez zabiegów od 799 zł za os. od 1.11.20

Super Promocja bez zabiegów od 799 zł za os. od 1.11.20

6 dni od 799 zł /osoba

Super PROMOCJA bez zabiegów od 799 zł os osoby

Pakiet obowiązuje od 1.11.2020 do 4.12.2020 z wyłączeniem świąt oraz pakietów specjalnych
Od niedzieli do piątku

 Program obejmuje:
• 5 noclegów ze śniadaniem w komfortowym, klimatyzowanym pokoju
• 4 lekkie posiłki w godzinach 13.00-14.00
• 5 obiadokolacji z lampką wina, kuflem piwa lub sokiem
• korzystanie ze strefy SPA: basen, jacuzzi, łaźnia parowa, sauna sucha
• szlafroki i ręczniki  na czas pobytu
• bezpłatny, monitorowany parking

UWAGA:

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją spowodowaną epidemią Covid-19, niektóre z elementów naszej oferty mogą być ograniczone lub niedostępne. Ich dostępność jest ściśle związana z obowiązującymi zasadami wynikającymi z rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Hotel STARY DZIWNÓW nie bierze odpowiedzialności za ewentualny brak możliwości korzystania przez Gości z niedostępnych stref. Reklamacje oraz rezygnacje z pobytu tym spowodowane nie będą rozpatrywane.

Zarezerwuj pokój dla pakietu Super Promocja bez zabiegów od 799 zł za os. od 1.11.20